Realizace kanceláře pro investiční fond - spolupráce studio Perspektiv - Arkhe

Realizace kanceláře pro investiční fond – spolupráce studio Perspektiv

Návrh hlavního schodiště reprezentuje principy, které byly uplatněny v celém návrhu – čistý design s promyšlenými detaily a vrstvením materiálů. Návrh interiéru připravilo studio Perspektiv, pro které jsme pak celý projekt zrealizovali.  

 

REALIZACE KANCELÁŘE PRO INVESTIČNÍ FOND
 • Lokalita Praha, CZ
 • Rok 2023
 • Velikost 500 m2
 • Foto Tomáš Slavík

Použité materiály v realizaci jsou světlé a reflexní, abychom do hluboké dispozice přivedli více denního světla. Recyklovanou mramorovou podlahu i obklady z kovolaminátu a kamene zjemňují dubová dýha a čalouněné obklady stěn s akustickou funkcí. Ústředními prvky na obou podlažích jsou barové pulty z masivního mořeného dubu oblých tvarů. 

Dvoupodlažní přístavba staršího data s sebou přinesla konstrukční omezení, která jsme při návrhu využili v náš prospěch.

Chcete realizovat váš projekt?

Propracované detaily a kvalitní materiály jsou synonymem našich projektů. Jinak tomu není ani u  interiéru kanceláře pro investiční fond, kde pracujeme s kuchyňským obkladem z přírodního kamene, recyklovanou mramorovou podlahou nebo dubovou dýhou na atypickém nábytku.

V rámci dodávky interiéru jsme vybírali produkty od značek, které zastupujeme. Skleněný stolek Soda od italské značky Miniforms skvěle dotváří moderní prostředí. Jeho materiál dodává lehkost a prostorový dojem, což je ideální pro menší prostory, jako jsou kanceláře.

Svěřte nám váš projekt


  Barbora Fišerová

  Barbora Fišerová

  Project Manager

  barbora.fiserova@arkhe.cz
  +420777492203

  Zavřít