Luxusní apartmán na břehu Vltavy - Arkhe

Luxusní apartmán na břehu Vltavy

Luxusní apartmán na břehu Vltavy je součástí nového rezidenčního projektu v Karlíně. Velkorysé prostory bytu jsou lemovány terasami, které dotváří soukromou oázu pro jeho obyvatele.

 

Luxusní apartmán na břehu Vltavy
 • Lokalita Praha, CZ
 • Rok 2022
 • Velikost 246 m2
 • Vizualizace Willbe

Klidná, tiše plynoucí Vltava a barevné západy slunce nad panoramatem Pražského hradu jsou zdrojem každodenní inspirace této mimořádné residence. Luxusní apartmán na břehu Vltavy kombinuje vkusnou neokázalost a minimalismus, který nechávají vyniknout detailům v nejvyšší kvalitě provedení a použitých materiálech.

Luxusní apartmán na břehu Vltavy

Investor byt zakoupil ještě před realizací stavby samotného bytového domu. Tento prozíravý krok se ukázal být výhodou při společné spolupráci. Měli jsme volné pole působnosti, jelikož byt byl dispozičně nepopsaným listem. Díky tomu jsme mohli rozehrát hru velkých forem a dispozici navrhnout ke komfortu majitelů bez zbytečného bourání příček. Náš návrh interiéru akcentuje strohou barevnou paletu, která kontrastuje s tmavým dřevem. Luxusní apartmán na břehu Vltavy se nese v materiálové paletě odlesků kovu a skla. Oblé tvary a živé textury dodávají patřičný nádech luxusu a elegance. Interiér doplňuje designové osvětlení od Henge a londýnského designéra Lee Brooma.

Luxusní apartmán na břehu Vltavy
Luxusní apartmán na břehu Vltavy

„Investor byt zakoupil ještě před stavbou samotného bytového domu. Tento prozíravý krok se ukázal být výhodou při spolupráci.”

Chcete realizovat váš projekt?

Při návrhu jsme kladli důraz na jasné členění funkční zón a definování prostoru – kvalitní dispozice funguje jako základ dobrého bydlení. Díky minimalistické paletě materiálů a velkým oknům pak celý interiér působí velmi vzdušně. Jednoduchý avšak funkční celek pak doplňujeme hrou detailů – například prostřednictvím kuchyně “hide and seek“. Kuchyňská pracovní deska je vyrobena z materiálu Lapitec – extrémně odolného umělého kamene.

Luxusní apartmán na břehu Vltavy
Luxusní apartmán na břehu Vltavy

Svěřte nám váš projekt


  Barbora Fišerová

  Barbora Fišerová

  Project Manager

  barbora.fiserova@arkhe.cz
  +420777492203

  Zavřít