Značky - Arkhe

Značky

Pečlivá selekce dodavatelů a firem, na které se můžeme spolehnout je základním kamenem každé naší realizace. To platí i u nábytku a bytových dekorací. Díky dlouholetým vztahů se značkami vám můžeme zprostředkovat jedinečné kousky i do vašeho domova. Seznamte se s nimi blíže. 

Dánská designová značka, jež je synonymem severského dědictví v současném moderním designu. Nejvíce na ní oceňujeme poctivé řemeslo, moderní design a vysokou kvalitu. Repertoár &Tradition prezentuje osvědčené designové ikony, ale i současný design.

Italská firma Miniforms se hrdě hlásí k vyvážené kombinaci lehké výstřednosti s jemnými křivkami. Rádi její kousky mixujeme s těmi neutrálními, dohromady totiž tvoří zajímavý twist. Pokud bychom měli vyzvednout některou z kategorií jejich produkce, budou to jednoznačně jídelní stoly.

Specialitou švédské značky je jednoduchý mobiliář vyrobený z poctivých materiálů. Pokud se něčeho Hem nebojí, jsou to barvy. Nás baví jejich koberce, přehozy či závěsná světla, které si hrají s výraznými odstíny a motivy. Jejich nové kolekce jsou vždy překvapením na designové scéně, a proto značce fandíme.

Svěřte nám váš projekt


  Barbora Fišerová

  Barbora Fišerová

  Project Manager

  barbora.fiserova@arkhe.cz
  +420777492203

  Zavřít