Nájemní byty Paprsek Trigema - Arkhe

Nájemní byty Paprsek Trigema

Představujeme nájemní byty Paprsek Trigema – náš nejnovější architektonický koncept v developerském projektu ve Stodůlkách. Naše studio navrhlo vizi kvalitního nájemního bydlení v etapě E. 52 moderních nájemních bytů, které spojují eleganci s funkcionalitou.

Nájemní byty Paprsek Trigema
 • Lokalita Praha, CZ
 • Rok 2024
 • Foto Trigema

„Každý byt je navržen s důrazem na maximální komfort a využití prostoru, aby poskytoval optimální prostředí pro své obyvatele.”

Chcete realizovat váš projekt?

Cílem návrhu bylo vytvořit prostor, který by vyhovoval vkusu co největšího spektra nájemců. Základ designu tvoří kontrast mezi světlými a tmavými prvky doplněný o teplé prvky, které upevňují pocit domova. Barevné akcenty v příjemných barevných kombinacích dodávají jednotlivým bytům nádech jedinečnosti. Díky závěsům lemujícím prostor podél všech prosklených ploch působí jednotlivé místnosti útulně a zabydleně. Jednotlivé designové a barevné produkty byly vybrány tak, aby se daly kombinovat do velkého množství variant a vytvářely široké portfolio možností.

V rámci dodávky interiéru jsme vybírali produkty od značek, které zastupujeme. U kuchyňského stolu najdete židle Elefy a závěsné svítidlo Formakami od &Tradition. Nájemní byty Paprsek Trigema zase mají v obývací části pohovku Frankie od holandské značky FEST, kterou máme výhradně na trhu jen my.

Svěřte nám váš projekt


  Barbora Fišerová

  Barbora Fišerová

  Project Manager

  barbora.fiserova@arkhe.cz
  +420777492203

  Zavřít