Moderní byt s dotekem eklektismu - Arkhe

Moderní byt s dotekem eklektismu

Vytváříme pohodlné městské bydlení pro mladou rodinu. Interiér v novém developerské projektu akcentuje výrazově silný design v kombinaci se současnými trendy. Výsledkem je stylový moderní byt s dotekem eklektismu. 

 

Moderní byt s dotekem eklektismu
 • Lokalita Bratislava, SK
 • Rok 2023
 • Velikost 165 m2
 • Vizualizace arkhe

Městské prostředí bratislavského downtownu do jisté míry ovlivňuje způsob využití interiéru.  Důraz je kladen na velkorysost společných prostor – obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelnou. Vytváříme příjemný prostor pro setkávání rodiny a přátel, který slouží jako oáza v rušném a dynamickém městě. Noční část pro jednotlivé členy rodiny jsme prostorově mírně potlačili, přesto však nabízí efektivní a praktické rozvržení.

Moderní byt s dotekem eklektismu

Koncepci interiéru jsme vytvořili na základě myšlenky městské oázy. Moderní byt s dotekem eklektismu uživateli nabízí pohodlí a klid, je skrytý před ruchem velkoměsta, za zelenou clonou rostlin na terasách. Právě rostliny se stávají zdrojem inspirace pro atmosféru v interiéru. Obytné místnosti se vyznačují vzdušností a světlými barevnými tóny. Koupelnám a servisním prostorám dominují tmavé barvy a intimní atmosféra, která evokuje soumrak lesa. Výsledkem je atmosféra útočiště pro odpočinek a načerpání nových sil.

Moderní byt s dotekem eklektismu
Moderní byt s dotekem eklektismu

„Výběr jednoduchých a autentických materiálů představuje základ pro nevšední detaily. S nimi pak pracujeme u větších monotónních celků. ”

Chcete realizovat váš projekt?

Paleta barev a materiálů vychází z konceptu Urban Jungle. Světlá barevnost denních prostor kontrastuje s tmavými tóny a leskem komunikačních a hygienických prostor. Na světlém pozadí ze dřeva a omítky se objevují akcenty ve světlých tónech růžové a modré, doplněné mosaznými prvky. Moderní byt s dotekem eklektismu doplňuje kuchyňská linka s ostrůvkem z přírodního křemene Fusion Luce. Na pozadí tmavých keramických obkladů kombinujeme dřevěné a mosazné detaily. Prostory bez přístupu denního světla jsou osvětleny prosklenými dveřmi se svislými profily.

byt s dotekem eklektismu
byt s dotekem eklektismu
byt s dotekem eklektismu
byt s dotekem eklektismu

V koupelnách pracujeme s 3D keramickým obkladem v tmavých barvách. Jeho lesklý povrch v kombinaci s atmosféricky řešeným osvětlením prostor vytváří zajímavé světelné situace. 3D reliéf současně odkazuje ke konceptu zkosených hran v detailech atypických prvků. Volba jednoduchých autentických materiálů vytváří základ pro zajímavé detaily a atypické prvky – detail spodní části kuchyňského ostrůvku, skříňka pod televizi. Do prostoru dále umisťujeme výraznější solitéry od svěžích značek Miniforms, Muuto či Tacchini a Moroso. Barvy, tvary a jejich neobvyklé kombinace podtrhují moderní byt s dotekem eklektismu. 

byt s dotekem eklektismu
Inspirace pro koupelnu - Mramorová koupelna
byt s dotekem eklektismu

Svěřte nám váš projekt


  Barbora Fišerová

  Barbora Fišerová

  Project Manager

  barbora.fiserova@arkhe.cz
  +420777492203

  Zavřít