Luxusní apartmán na břehu Vltavy - Arkhe

Luxusní apartmán na břehu Vltavy

Luxusní apartmán situovaný v srdci Karlína je součástí nového rezidenčního projektu. Velkorysé prostory bytu jsou lemovány terasami, které dotváří soukromou oázu pro jeho obyvatele.

 

200409 290 cam 01 print min 1
 • Lokalita Praha, CZ
 • Rok 2022
 • Velikost 246 m2
 • Vizualizace Willbe

Klidná, tiše plynoucí Vltava a barevné západy slunce nad panoramatem Pražského hradu jsou zdrojem každodenní inspirace této mimořádné residence. Vkusná neokázalost a minimalismus nechávají vyniknout detailům v nejvyšší kvalitě provedení a použitých materiálech.

Investor byt zakoupil ještě před realizací stavby samotného bytového domu. Tento prozíravý krok se ukázal být výhodou při společné spolupráci. Měli jsme volné pole působnosti, jelikož byt byl dispozičně nepopsaným listem. Díky tomu jsme mohli rozehrát hru velkých forem a dispozici navrhnout ke komfortu majitelů bez zbytečného bourání příček. Náš návrh interiéru akcentuje strohou barevnou paletu, která kontrastuje s tmavým dřevem. Odlesky kovu a skla, oblé tvary a živé textury dodávají patřičný nádech luxusu a elegance.

„Investor byt zakoupil ještě před stavbou samotného bytového domu. Tento prozíravý krok se ukázal být výhodou při spolupráci.”

Chcete realizovat váš projekt?

Při návrhu jsme kladli důraz na jasné členění funkční zón a definování prostoru – kvalitní dispozice funguje jako základ dobrého bydlení. Díky minimalistické paletě materiálů a velkým oknům pak celý interiér působí velmi vzdušně. Jednoduchý avšak funkční celek pak doplňujeme hrou detailů – například prostřednictvím kuchyně “hide and seek“.

Svěřte nám váš projekt


  Martin Pavlíček, architekt a jednatel ateliéru arkhe

  Martin Pavlíček

  Head Architect & Partner

  martin.pavlicek@arkhe.cz

  Zavřít